Plugins - Flexible Elementor Panel - Stable (latest release) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Exit button options
ru: Опции кнопки "Выйти"

en: Use FLEX GRID for widgets
ru: Включить FLEX GRID для виджетов

en: Accordion widget options
ru: Опции виджета "Аккордеон"

en: Draggable panel
ru: Перемещаемая панель

en: Panel settings
ru: Настройки панели

en: click the right mouse button on the panel to collapse all categories of widgets
ru: нажмите правую кнопку мышки чтобы свернуть все категории виджетов

en: Elementor library
ru: Библиотека Elementor

en: Off
ru: Выкл.

en: On
ru: Вкл.

en: Admin dashboard
ru: Консоль WP

en: Exit point
ru: Точка выхода

en: Editor skins
ru: Скины редактора

en: FEP Settings
ru: FEP настройки

en: Open in new tab
ru: Открыть в новой вкладке

en: Settings
ru: Настройки

note: Description of the plugin
en: This is an add-on for popular page builder Elementor. Makes Elementor Widgets Panel flexible, draggable and folding that more space and opportunities.
ru: Это аддон к популярному конструктору страниц Elementor. Этот аддон делает  панель виджетов Elementor гибкой, перетаскиваемой и сворачиваемой, давая больше места и возможностей.
