Plugins - Flexible Elementor Panel - Stable (latest release) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Minimize all categories with right click
de: Alle Kategorien per Rechtsklick minimieren

en: "%1$s" requires "%2$s" to be installed and activated.
de: "%1$s" erfordert, dass "%2$s" installiert und aktiviert ist.

en: hold down the left click on title of panel for move it (put it in the corner left and click on the title for back to origin style)
de: bei gedrückter linker Maustaste auf den Titel des Panels, kann dieses bewegt werden (lege es in der linken Ecke ab und klicke auf den Titel, um zum originalen Stil zurückzukehren)

en: Dark Orange
de: Dunkel: Akzent Orange

en: Dark Pink
de: Dunkel: Akzent Pink

en: Exit button options
de: Optionen für Ausstiegs-Button

en: Use FLEX GRID for widgets
de: FLEX-GRID für Widgets verwenden

en: Accordion widget options
de: Optionen für das Akkordeon-Widget

en: Elementor library
de: Elementor-Templates

en: Draggable panel
de: Bewegliches Panel

en: click the right mouse button on the panel to collapse all categories of widgets
de: Klicke die rechte Maustaste über dem Panel, um alle Widgetkategorien einzuklappen

en: Panel settings
de: Panel-Einstellungen

en: Off
de: Aus

en: On
de: An

en: Open in new tab
de: Öffnen in neuem Tab

en: Admin dashboard
de: Admin-Dashboard

en: Exit point
de: Ausstiegspunkt

en: Editor skins
de: Editor-Skins

en: FEP Settings
de: FEP-Einstellungen

en: Settings
de: Einstellungen

note: Description of the plugin
en: This is an add-on for popular page builder Elementor. Makes Elementor Widgets Panel flexible, draggable and folding that more space and opportunities.
de: Dies ist ein Add-On für den beliebten Page Builder Elementor. Es macht das Elementor Widgets Panel flexibel, beweglich und einklappbar, so dass mehr Platz und Möglichkeiten zur Verfügung stehen.
